wz
Zde naleznete základní informace o naší jednotce a také její historiiTady se můžete podívat jak to vypadá u nás ve zbrojnici a jaké u nás mají členové sboru zázemíZde Vám poskytneme možnost podívat se s jakým vybavením pracuje naše jednotka ať už se jedná o vozidla či speciální technické prostřekdyPod tímo odkazem můžete nahlédnout do tváře těm kteří jsou děnně v pohotovsti aby Vám mohli pomoci když to bude třebaZde naleznete stručný soupis zásahů u kterých naše jednotka zasahovalaPod touto položkou se můžete podívat jakou zájmovou činnost nejen z oblasti požární ochrany naše jednotka vyvíjíNázem mluví sám za sebe. Zde nelazente fotgrafie spojené s naší jednotkouStiskuntím zobrazíte soupis aktuálních událostí týkyjáících se naší jednotky
Vítámé Vás na stránkách
Jednotky sboru dobrovolných hasičů
obce Lomnice
hasičská přísaha
"Slibuji, že budu chránit životy a zdraví obyvatel a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi, a to i s nasazením vlastního života. Při plnění svých povinností se budu řídit Ústavou, zákony a dalšími právními předpisy, důsledně plnit rozkazy a pokyny svých nadřízených a při svém jednání budu mít stále na zřeteli obecný zájem."

Vážení návštěvníci jsme velmi rádi že jste zavítali na naše webové stránky a doufáme, že zde naleznete informace ať už z okruhu požární ochrany nebo informace o naší jednotce které právě hledáte.
Jednotlivé odkazy jsou setříděny tak, abychom Vám poskytli co nevětší komfort při hledání jednotlivých informací o naší jednotce a zároveň vám poskytli co nejostřejší obraz toho co práce u hasičů znamená.
Pokud ponecháte chvíli kurzor na jednotlivých odkazech zobrazí se vám krátké info o tom co pod jednotlivými položkami můžete nalézt.
V dolní částí této stránky si pak můžete prohlédnout adresy spřátelených webů, institucí se kterými naše jednotka spolupracuje.

spřátelené weby

Hasič je člověk, který žije na světě dvakrát
pro sebe a pro druhé
A proto právě život hasičův, jest živým příkladem
pochopením života lidského..

kronika školy v Jánských Koupelích
Počítadlo přístupů: počítadlo.abz.cz
Aktuální čas:

© Developed by LOKI 2006
    group by BetaTRONIC

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje územní odbor Bruntál
Sbor dobrovolných hasičů Města Krnova
Sbor dobrovolných hasičů Město Albrechtice
hasik
web věnovaný dětem, mládeži a hlavně hasičům
Sbor dobrovolných hasičů Moravský Beroun
Sbor dobrovolných hasičů Vrbno pod Pradědem
Sbor dobrovolných hasičů Světlá Hora
Obec Lomnice